| Theodora292001 a întrebat:

Am un pui bichon maltese si este rasa pura. Am garantie in legatura cu asta. Dar are 2 pete maronii deschis una la ureche si una pe spate. Sunt mici, adica e parul, blana putin maronie si m.am uitat la radacina firului de par si acolo e din ce in ce mai deschisa, spre alb, intr.un final alb. Intrebarea e daca e normal ca atunci cand sunt mici, 2 -3 luni sa mai aiba si astfel de decolorari ale blanii. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Puii isi schimb culoarea blanii, dar si culoarea ochilor cand devin adulti.
A mea era neaga complet cand era pui si acum e maro cu o pata alba pe burtica.

1 răspuns:
| dhjd a răspuns:

Este normal...in timp se va face alb