| Wolfenstein a întrebat:

Buna TPU... As vrea sa stiu cum se numeste acea rasa de catei Bichon ce are blana(parul) cret. Un raspuns bun si se refera la acea rasa de Bichon va primi: Funda.

10 răspunsuri:
| IceCream11 a răspuns:

Bichon maltez happy

| SellyDemmzy a răspuns:

Bichon Maltese

| Wolfenstein explică:

Cred ca Bichon Maltez este...

| memonelxd a răspuns:

Bichon mata laughing

| DeniZu a răspuns:

Bichon Frise

| cscaramel a răspuns:

Cred ca Bichon Bolognese si Bichon Frise...astia au parul mai cret. big grinbig grin Funda?

| katyTheLittle a răspuns:

Salut sunt katy happy scuze ca zici dar ambii au parul cret
se cheama : bichin maltese sau bichin frise
funda?batting eyelashes

| beautyGirl1874 a răspuns:

Cred ca Bichon Frise pentru ca am avut si eu dar l-am dat cuiva si acum am o catelusa pichinez o cheama roxi incerc s-o mai dresez dar nu ma chinui cu ea pentru ca nu e rea si prinde repede vreau sa o invat se se rostogoleasca doar ca se rostogoleste cand ma rostgolesc eu rolling on the floor