| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa donez un pui de pisicuta unei persoane care va avea grija de ea :) Nu cred ca are mai mult de 2 luni, e jucausa si cuminte. Din pacate eu nu o mai pot tine foarte mult timp, si as vrea sa ii gasesc un camin pana atunci.

Poze: http://www.facebook.com/....../photo.php
sau pe webcam, la andreea. podariu@yahoo.com

Eu sunt din Cluj-Napoca, fara posibilitate de transport in alte localitati.

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Adorabila. eu am deja 2 si nu sunt nici din cluj, dar poti sa postezi pe adoptiipisici.ro poate gasesti pe cineva acoo. succes!

| andreeapp a răspuns (pentru EvangelineLovin):

Merci. Am pus deja pe adoptii, azi mi-a fost aprobat anuntul, si inca nici un raspuns sad e foarte scumpa, dar nu se intelege deloc cu catelul meu, nu ii pot tine pe amandoi.

| EvangelineLovin a răspuns (pentru andreeapp):

Poate se obisnuiesc pana la urma. sper sa gasesti pe cineva.