Întrebare recomandată | Andu234g a întrebat:

As vrea sa-mi iau o pisica dar nu stiu ce rasa sa aleg dintre British Shortair sau siberiana.Voi ce spuneti? va multumesc si astept raspunsuri

8 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Ambele sunt dragute... e vorba de preferinte. Eu mi-as lua siberiana, doar pentru ca am mai avut un shorthair.

| Kriss96 a răspuns:

Eu as alege Siberiana. E o chestie de preferinta. E foarte frumoasa si cu multa blana. O dulceata.

| Anonimgirltpu a răspuns:

Mie imi place mai mult British Shorthair. Siberiene au prea multi.

| BlacK_8915 a răspuns:

British Shortair este foarte frumoasa si cunoscuta dar si foarte sensibila la alimentatie!

| JustaLittle a răspuns:

Siberiana....sau Norvegiana-de-Padure pentru ca sunt pufoase si foarte dragastoase, dulci si blande happy

| Kumiko19 a răspuns:

As alege-o pe oricare dintre ele. ohjskksk pisicile sunt asa dragute

| Dora_Mark_1997 a răspuns:

Siberiana e mai ok... Shorthair nu mananca ori ce

| StefaniaPavel a răspuns:

Ia-ti o Siberiana, eu asa cred, dar depinde de tine.