| andreim98 a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe www.skatemap.ro? Este teapa sau pot sa am incredere in acest site?

2 răspunsuri:
| cozmin556 a răspuns:

Chineji dracu!

| SkatingTheFish a răspuns:

Salut Andrei! In primul rand vrem sa iti multumim pentru interesul acordat site-ului nostru. Produsele puse la vanzare in sectiunea Shop nu sunt vandute de catre noi. Noi doar am pus la dispozitie un 'talcioc' virtual similar cu okazii.ro dar ce se axeaza pe nisa de sport urban. Daca doresti sa cumperi un produs de pe site trebuie sa contactezi direct vanzatorul