| adytzusiatat a întrebat:

Aveti porecle? Hmm... ce intrebare, daca ati avea, normal ca nu le-ati spune. Mie mi se spunea "ratoi". Aveam mot tongue, da pa mine nu ma deranja poreclalaughing

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Faraonul.laughing
Acum, rar mi se mai spune asa, asta era porecla de la liceu.

| Andreea_7493 a răspuns:

laughing Da. " vrabiuta" datorita faptului ca, prietenii mei ma considera micuta si firava laughing

| Green a răspuns:

Da. am, mai nou laughing
colegii imi spun "sexy" (dar in cel mai prietenesc mod, nu in sensul de centura laughing oh go on )

| funnygirl a răspuns:

Eu am fff multe : romy, ana, ina roro, piciu, rominis, rominutza, skate, roackeritza, tzitzlaughing, mama...si multe altele

| Nita a răspuns:

Nitz, mitzu, prajina laughing girafa laughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colegii imi spun Finky`. Chiar imi place, suna dragut, vine de la faptul ca am pocit odata un cuvant in engleza, nu mai mi`l amintesclaughing, dar am zis "finky" si finky am ramas de vreo` 3 anilaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fitoasalaughing, am multe fite in mine.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se spune tendura si asta ma deranjeazasadAs vrea sa imi spuna toti pe numele meu Teodora Nicoletahappyhappykiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap am mi se spune BuRsUc din cauza ca sunt grasutz(nu gras)

| TheToxicNightmare a răspuns:

Fitoasalaughing, am multe fite in mine.laughing

| zaharbrun a răspuns:

Ma cheama mihaela dar prietenii f apropiatsi imi zc mykydutsa sub capac:d

| blackword a răspuns:

Mie mi se spune vampiroaica din cauza caninilor ascutiti laughing