| bnbnbi a întrebat:

AJUTOR Sanatate. Pisica mea se simte ciudat. Nu se joaca cu mine, a mancat azi la pranz dar numai vrea. Face ciudat. Nu stiu de la ce. Hacaie? Nu stiu cum sa spun, imi pare rau, dar va rog ajutor. Va rog mult. E palid si cred ca respira zgomotos sau are ceva. Please...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O duci la un medic veterinar, cum crezi ca te putem ajuta noi de pe net?

| bnbnbi explică (pentru suntserios):

La mine in oras s-a inchis cabinetul. Chiar nu stiu ce sa ii fac pana ajung cu el la medic.