| CiocolaticaDulshee a întrebat:

Daca un baiat respira mai zgomotos cand trece pe langa mine, ce inseamna? Vreau sa zic in genul ca respira sa ma faca atenta sau ca imi simte prezenta, ma rog

Răspuns Câştigător
| BlackEyedGirl a răspuns:

Era racit si si-a tras nasul exact cand trecea pe langa tine. Coincidenta? 100% da. :3

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este un tertip al baietilor de a se face remarcati cand trec pe langa o fata.Doar daca fata arata bine.Sau este racit.

| William a răspuns:

O avea vreo boala la plamani, ca ala din Star Wars. http://3.bp.blogspot.com/......+Vader.jpg

suntserios
| suntserios a răspuns:

Are nasul infundat

| ElenaSA a răspuns:

Poate ca re probleme cu sistemul respirator. La asta te-ai gandit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce imaginaţie debordantă ai.

| Alex299 a răspuns:

Ori incearca sa te faca atenta ori e suparat pe tine rolling on the floor))) Funda?

| Brunette67 a răspuns:

Pff laughing dacă ar simti ceva pentru tine te-ar baga in seama, nu ar "respera zgomotos ". Nu cred că ar vrea să arate unei fete că e inzestrat să faca ca un porc, serios laughing Banuiesc că te intereseaza, dacă ai intrebat. Vorbeste cu el. numai sta sa-i asculti "respiratia " :*

| somebodyWHOlovesRock a răspuns:

Vrea să te fu. sau e satana stai departe de el e suspicios thinking

| m4rius17 a răspuns:

El incearca sa iti atraga tie atentia sa il bagi in seama sa ii spui tu ceva deoarece lui ii este rusine si recurge la acest gest nepracticabil de obicei