| KATALYNNKOWX a întrebat:

Am 2 perusi(fata si baiat) si le-am cumparat baton dar nu mananca din el.Ce sa fac? Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Walt1337 a răspuns:

Uneori unii perusi nu sunt acomodati cu locul( la inceput ), cand le va fi foame vor cauta mancare.
Sau altii refuza sortimente cu un gust strain adica nou, si prefera mancarea primita din totdeauna, dar vor manca.
Si linisteste-te, nu au fost cazuri in care un perus sa moara de foame cu mancarea langa el.

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Poate is indragostiti si n-au pofta de mancare.