| analexandra a întrebat:

Am fost foarte ocupata in ultima vreme si m uitat sa mai dau mancare la pesti cam 1 saptamana. Aveam un beta splendens superb, dar azi l-am gasit mort si mai am un neon care pare sanatos, un curatitor de acvariu care e bine, dar gupia e fff slaba si i-am dat de mancare dar practic nu poate s-o inghita de cat de slab e. Merita sa mai incerc sa-l salvez, sau sa caut o metoda sa-l omor fara sa sufere? Daca e sa-l omor cum as putea s-o fac, fara ca pestele sa sufere? Sunt o criminalaaacryingcrying funda

4 răspunsuri:
| Balonashee a răspuns:

Mai bine il lasi sa moara in pace decat sa il omori in diferite feluri.el sufera ori cum nu ai ce sa ii faci

| Saiko2502 a răspuns:

Frate daca n-ai avut pic de minte ce sa-ti fac? nu cred ca mai are vreo sansa deci... esti o ucigasa de pestirolling on the floor toti pestii sa se teama de tinerolling on the floor))

| adela93 a răspuns:

Nu numai ca i-ai omorat dar le-ai provat si suferinta, pestele a murit de foame cuprins de durere. Ai putea sa incerci sa sfarami mancarea pentru gupia asa marunt incat sa o poata inghiti, poate reusesti sa o salvezi.

| adela93 a răspuns:

@saiko esti o vaca daca tu crezi ca pestii nu simt si nu au suflet. sper sa nu patesti si tu la fel cu hitler fataaa