| ikram a întrebat:

Am iepure pitic LionHead si ma gandesc ca acum pe perioada de vara ii va fi foarte cald si ma gandeam sa il tund.
Si-a tuns cineva de aici iepurele (ma refer la cei cu parul lung)?

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Draga ikram, daca cei din saloane sau cabinete tund iepurii, nu inseamna de loc ca este indicat sa se faca, ei vor numai sa castige bani si nimic altceva. Singurul par care se scurteaza la iepurii este cel dintre perinitele de la picioare, dar daca tu vrei sa-ii faci o frizura moderna poti sa ii faci, chiar daca nu este indicat.

2 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Iepurii nu se tund doar se perie.

| ikram explică:

Sigur se tund si iepurii sunt si cabinete care tund; intrebam daca chiar si-a tuns cineva iepurele.