| sisi1234 a întrebat:

Buna,am nevoie de niste informatii despre Colegiul National George cosbuc din bucuresti..cum este acolo,cum sunt elevii, profesoriithinking tot ce se poate..am auzit ca se bazeaza pe engleza,ceea ce este foarte bine pentru mine, iar la profil de mate info cum se face matematica? funda!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai gresit rubrica!

| sisi1234 explică (pentru K0sti):

Si tu ai gresit intrebarea happy

| K0sti a răspuns (pentru sisi1234):

Cu toate ca nu am pus nicio intrebare, nu te contrazic, ca prea ai bujori in obrajori.

| sisi1234 explică (pentru K0sti):

Observ ca n-ai pus nici o intrebare, dar nu ma refeream la asta, vroiam sa zic ca daca n-ai de gand sa imi dai un raspuns referitor la intrebare, atunci n-am nevoie de raspunsul tau referitor la categoria la care trebuia sa o postezbig grin