| IovanutAlin a întrebat:

Buna am o broasca testoasa cu tample galbene, si as vrea sa ii mai cumpar un fratior, dar as vrea de data asta sa iau o testoasa de alta rasa, si problema este ca in petshopurile din arad gasesc doar cu tample rosiii si galbene... Imi puteti spune unde gasesc si alte specii de testoase SEMIACVATICE SAU ACVATICE?

Daca nu o sa gasesc alte speciii o sa optez la alte animale ce se pot pune impreuna, ce imi recomandati? in afara de pesti... merci happy

5 răspunsuri:
| melisa83300_1533 a răspuns:

Papagali! Poti incerca prin magazinele din Bucuresti daca te duci acolo.winking Funda?happy

| IovanutAlin explică (pentru melisa83300_1533):

Asta se intampla cand prostia intrece orice limita?

| melisa83300_1533 a răspuns (pentru IovanutAlin):

Fii bucuroasa ca macar ti-a raspuns cineva

| melisa83300_1533 a răspuns (pentru melisa83300_1533):

Bucuros scuze

| melisa83300_1533 a răspuns (pentru IovanutAlin):

Adica ce, nu esti multumit de raspuns?