| AndraCB a întrebat:

Am o catelusa husky siberian de vanzare, cineva interesat? Are 3 luni (nascuta pe 25 octombrie - detin mama, iar tatal apartine unor persoane din Brasov, a fost adus din Alaska), carnet, deparazitarile si vaccinurile la zi, este gri cu ochi caprui, ascultatoare, jucausa si frumoasa. 400ron happy

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici nu se fac anunțuri de vânzare, nu ai citit regulamentul?
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Sunt site-uri specializate pentru ce te interesează pe tine.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Danyela24 a răspuns:

Sa-ti traiasca!

| madalkyn a răspuns:

Mai lasa din pret

| AndraCB explică (pentru madalkyn):

Pe fratii ei care aveau ochii albastri, i-am dat cu 1000ron. Tinand cont de faptul ca e ft bine ingrijita si sanatoasa, eu zic ca se merita. O dau si pe ea, sa pot lua un mascul pentru a mea. Si el fiind baiat mi-e frica sa nu o raneasca, chiar daca e fetita, pentru simplul fapt ca e mica.

| AndraCB explică (pentru madalkyn):

Sa spunem 3 jumate

| madalkyn a răspuns (pentru AndraCB):

150 lei si t-il iau! de unde esti

| AndraCB explică (pentru madalkyn):

Sunt din Bucuresti. Dar nu-l las asa jos la pret. Daca te mai straduiesti putin, vorbim. Stai la bloc sau la casa? Singur, cu cineva? Cati ani ai?

| madalkyn a răspuns (pentru AndraCB):

La casa cu parintii si am 11 ani

| AndraCB explică (pentru madalkyn):

Super. In cazul asta, daca il vrei, lasa-mi numarul parintilor tai. Dupa ce vorbesc cu ei si aud ca sunt de acord ca tu sa ai un caine, ti-l dau laughing

| 123Rares123 a răspuns:

Nu e de dorit pentru ca nu e rasa pura nu isi merita banii!

| AndraCB explică (pentru 123Rares123):

Ce inseamna pentru tine rasa pura? Cu pedigree? Scuza-ma dar un caine cu certificare pedigree, din linie de exceptie si cu parinti campioni, costa peste 1000 de euro. In consecinta intereseaza-te inainte sa tastezi doar de dragul de a te enumera printre participantii la conversatie. Daca era maidanez, nu spuneam ca e husky. Hai sa mergem impreuna la ce medic vrei sa-ti confirme. Cresc caini din rasa asta de aproape 7 ani. Nu am postat pentru comentarii aiurea. Nu esti interesat, schimba pe altcevawinking