| danyela_6021 a întrebat:

Cine are nevoie de o catelusa arre 3 luni carnet sanatate si vaccinurile la zi
rasa e metis si e alba cu pete maro e foarte draguta si jucausa dar din pacate nu o mai pot tine ca nu prea am timp pentru ea si ofera multa iubire si doreste sa fie iubita
eu sunt din brasov. pentru cei care o doresc pot sa ma contacteze pe adresa de e-mail:daniela_elena21bv@yahoo.com sau pe mess daniela_elena21bv... astept sa ma contactati urgent.multumesc

2 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Eu as adopta, dar stau in Bucuresti si deja am catei! Pacat!

Răspuns utilizator avertizat