| LolaLOL98 a întrebat:

Am o catelusa rasa bichon maltez in varsta de 8 luni. S-a imbolnavit si am mers cu ea la veterinar vineri seara, i-a dat injectii atunci, ieri seara la fel, si o sa merg si astazi si probabil mai cateva zile. Nu mi-a zis ce boala are, mi-a zis doar sa ii dau supa sa manance, dar nu vrea, bea doar apa si atat. Cum o fac sa manance? Ajutor!

2 răspunsuri:
| Helpmeforfree a răspuns:

What? Suna-l si intreaba ce boala are! Doamne, ce medici.
Nu cumva a spus ceva de parvoviroza?
Supa? Nu e buna pentru caini.Da-i mancarea ei preferata, si multa apa

| Jade28 a răspuns:

Probabil ca nu ii place. Adauga si o bucatica de carne sau un osicior