| Stefania_Bacanu_1994 a întrebat:

Acum cateva zile catelul meu s-a imbolnavit nu mai manca si avea diaree cu sange (el are 3 luni nu am facut niciun fel de vaccin nu e de rasa e maidanez) si daca am vazut ca se simtea rau l-am dus la veterinar i-a pus ieri o perfuzie si azi la fel nu mai are diaree dar tot nu vrea sa manance nici macar hrana umeda din comert care miroase foarte bine ca pana si pisicile sunt disperate dupa ele.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Mai lasa-l un pic sa isi revina. Nu ii lasa mancarea la dispozitie, o va asocia cu starea de rau. Ofera-i cate un pic. Ai insa grija sa aiba apa la dispozitie si urmareste-l daca bea, este important sa nu se deshidrateze.

1 răspuns:
| Stefania_Bacanu_1994 explică:

Multumes mult asa am sa fac.