| Diutza_Diana_1989 a întrebat:

Am o intrebare legata de cainele meu, are 9 ani si ieri a inceput sa vomite, credeam ca este ceva trecator nu am bagat in seama dar mai pe seara a inceput sa nu mai manance si bea doar apa. Azi a venit medicul veterinar si i-a dat un tratament dar catelul este tot asa nu mananca nu se mai ridica. Va rog din suflet spuneti-mi ce sa fac?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NatiNatalia10 a răspuns:

Eu cred ca a fost otrăvit.Cam astea sunt simptomele la un câine otrăvit. Eu stiu ca dacă e otrăvit sa-i dai lapte și apa multă. Încearcă.

| MitikA431A1 a răspuns:

Unchii mei au avut tot problema asta la un caine lup de 10 ani si in timp cu tratament de la veterinar ă inceput iar sa mănânce in o lună e fresh