| RikkyApril a întrebat:

Buna!
Am o lista de rase de caini si as avea nevoie sa le stiu pretul, daca ma puteti ajuta :
1. Terrier Australian
2.Fox Terrier cu par neted
3.Toy fox terrier
4.Basenji
5. Jack Russel terrier
6.Border Collie
7.Chihuahua
8. Pinscher Pitic
9. Westie
10.Vijla Maghiara
11.King Charles Spaniel
12.Begale
Sunt interesata in principal de preturile de la 2, 4, 5, 7, 8 si 11
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Sophie90 a răspuns:

Cred ca preturile variaza de la 200 de EURO in sus eu am un ciobanesc german si un labrador dar nu am dat nici un ban poate ai noroc...

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi un Beagle indiferent de pret pentru ca e cel mai skump.
ar costa cam 200EURwinking

| NoFeelings a răspuns (pentru LULUTZAwhitYOU):

Să.mi fie cu pardon, dar. 200 euro?! What the fu.ck. Doar daca vrei cu pedigree tip A, dacă nu, îs și la 300 Ron de rasa