| marianavasiliu a întrebat:

Buna!
Am o pisica pe care am adoptat-o de pe strada. Cum sa ma comport sau cum sa o fac sa se ataseze de mine? Ok, stiu ca cu timpul...dar vreau sa ne imprietenim cat mai repede.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te pisicești.

| TheWolfOficial1 a răspuns:

Sa ii oferi atentie si sa ai grija de ea. Te asigur ca nu va dura mult, pun pariu ca v-ati imprietenit deja happy

| 18Matei18 a răspuns:

Eu zic sa ii oferi cat mai multa atentie. O mangai, te joci cu ea, etc...Asa se obisnuieste cu prezenta ta si poate o sa se ataseje de tine mai repede.