| IoanaIoa88 a întrebat:

Buna TPU `. fostul meu prieten atasat de mine, si a zis caa sa atasat de mine ca sunt sensibila si asa,! Cum fac sa se ataseze mai mult de mine. straight face
...Cum trebuie sa ma comport.
Mentinoez ca eu il iubesc foarte mult. dar el nu`. de aia vreau sa se ataseze mai mult de mine. poate pot sa fac cumva sa ne impacam`. sau macar sa tinaa la minee mai mult decat tine acum.straight face

p.s: fara criticari sau chestii de genu` straight face

4 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Cred ca cel mai important lucru este ca trebuie sa fii tu insuti si sa te comporti normal. incearca sa fii naturala, nu sa te prefaci ca esti altcineva doar pentru a atrage atentia unui baiatsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseşte Super-Glue.
It works wonders.

| xBya a răspuns:

Poarta`te cat mai natural si fii cat mai relaxata in preajma lui. Asta te face sa ai incredere in tine, chestie care baietilor le place, deci automat lui.
P.S.: daca nu merge incearca cu agrafe de atas (gasesti la papetarii, librarii sau orice magazin cu articole de genu')winking

| Inaemma a răspuns:

Hmmm eu pe fostul meu prieten l-am tratat cu indiferenta si ma cauta din ce in ce mai des thinking