| AdinaDenisia a întrebat:

Am primit azi un pui de cocker si nu este activ, cred ca are 3-4 saptamani, totul este in regula, doar ca nu este activ... este vreo problema cu asta sau se intampla doar pentru ca este mic?

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna.
La 3-4 saptamani este prea mic. Puii pleaca de langa mama lor la varsta de 8-9 saptamani. Daca poti, du-l inapoi la mama lui si il iei cand mai creste. Daca nu, du-te cu el la veterinar sa iti recomande cu ce sa il hranesti si sa il controleze sa vada daca este sanatos.

3 răspunsuri:
| AnonimulCurios a răspuns:

Probabil este prea mic, asteapta sa creasca! big grin

| RainbowDash1 a răspuns:

Este prea mic.winking

| AdinaDenisia explică:

Dar din ce cauza maraie? dar nu un marait agresiv,cam cum ar plange, i-am dat sa manance, sa bea apa, l-am scos afara, dar il tin in brate si tot maraie...