| DianaDiaa a întrebat:

Am si eu o intrebare. Exista site-uri unde poti discuta despre diferite hobby-uri ca pe un blog,chat? Nu stiu cum sa zic, pe mine ma intereseaza sa vorbesc cu mai multe persoane,sa schimb pareri despre un anume lucru ex handmade, desen etc. Vreau site-uri gen cluburi de ~||~. Nu stiu daca m-am facut inteleasa dar sper ca da:d. As cauta eu singura dar nu e chiar asa de simplu.
Ms

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru orice hobby exista mai mult ca sigur un forum de discutii, se forumul softpedia gasesti absolut orice subiect vrei tu

| popadrian96 a răspuns:

Incearca Badoo, FriendCaster, Go! Chat for Friends etc, sper ca te-am ajutat, funda te rog

| Zoella a răspuns:

De asta există http://www.omegle.com/

| bustenaru1035 a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info