| DianaDiaa a întrebat:

Am si eu o intrebare. Exista site-uri, nu stiu cum sa zic, un fel de club, blog unde poti vorbi despre diferite hobby-uri? Site-uri interesante, gen handmade sau orice unde poti discuta cu mai multe persoane interesate de aceleasi lucruri. Nu stiu daca sunt inteleasa dar sper ca da :d.

6 răspunsuri:
| mihaibrad a răspuns:

Exista, evident happy
Multe, sau cele mai multe, isi fac cunoscuta prezenta mai ales prin facebook.
Eu acolo am gasit "cluburi" axate pe subiecte care ma interesau, precum permacultura, fizica, literatura, etc
Daca dai search pe google sau pe facebook cu hobbyul care te preocupa, musai sa gasesti.

| CristinaCrisfest a răspuns:

Cauta pe facebook grupurile de care esti interesata si vei gasi foarte multe sau poti sa faci parte si din grupul meu de pe facebook Sectia Iscusitilor Crisfest un grup unde postezi lucrurile facute de tine sau poti pune orice intrebare legate de handmade. :-)

| DianaDiaa explică (pentru CristinaCrisfest):

Binehappy Mersi
De unde esti?

| CristinaCrisfest a răspuns (pentru DianaDiaa):

Timisoara da-mi te rog add pe facebook Popovici Apostol Cristina

| StlezGirl a răspuns:

Este un fel de joc cu persoane reala unde discuti, iti faci avatar, bani(credite), mergi in anumite locuri ( camere create de alte persoane ), poti crea chiar tu camere, poti sa-ti cumperi haine, accesori, Iti faci "iubit", te casatoresti, etc. Oameni, adolescentii chiar si copii din toata lumea joaca, se numeste IMVU. il poti downlanda pe gratis de pe http://www.imvu.com/......e/bubbles/ si tot aici iti faci si cont. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu si as vrea sa primesc fundita :D.