| anonim_4396 a întrebat:

Am un arici si nu stiu ce varsta are, ma poate ajuta cineva cu asta? (accept lincuri fotografi orice ). Multumesc.

4 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Greutatea, culoarea acelor, cati dinti are, culoarea pielei, daca as avea aceste informati te as putea ajuta mai departe.

| Libelle a răspuns:

Du-te la veterinar. El iti poate spune cu aproximatie ce varsta are ariciul.

| Rebe97 a răspuns:

Ce tare ...si eu vreau un arici.Pt varsta eu zic ca cel mai bine stie un veterinar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc pentru rasponsuri, dar din pacate... a ales sa se duca pe alta cale si acum a murit dar, pentru ca ma interesa culoareaa acelor era alba la vrf si ii cadeau ace albe si micute avea aproximativ 12 cm (uite-te pe rigla) dinti...pai NU avea masele avea dintii din fata (jos si sus) ce sa iti spun de greutate. am avut-o pe arica doar 4 zile :X eram toti disperati dupa ia happy dar acum. asta e sad