| denisa20 a întrebat:

Am un bichon de 4 luni jumatate si vreau sa il invat sa faca afara, dar nu prea vrea.Stau pe afara cu el dar cand ajung in casa cauta padurile lui speciale si face acolo.Imi puteti da niste sfaturi? Multumesc!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa-l rasplatesti mereu, sa-l lauzi de cate ori reuseste sa faca afara. Iti va lua ceva timp sa-l dezobisnuesti. day dreaming

| elena a răspuns:

Sa-ti traiasaca, dar nu-l chinui, asa va face pana la 6 luni, apoi nu mai ai probleme cu el, ai sa ramai uimita, cum isi marcheaza locul pe unde a trecut, putina rabdare, da?!