| Tzitzi12 a întrebat:

am un caine care seamana cu ei doi din poza http://www.google.ro/......tp?/imgres
Imi puteti spune ce rasa este?
Si este mascul fff. jucausi si alearga bine. Ce nume i.as putea pune?

5 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Rasa pinscher german! Nume,,Harry,Toto, Cundo, Sasta

| がさいゆの a răspuns:

Pinscher german arata ca un rotwvailler deci dupa cum mi l-ai descris cel mai potrivit nume ar fi Rockywinking

| zuzzzuuu a răspuns:

Pinscher german uite pe site-ul asta nume:
http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-catei-4.html

| HappyDay a răspuns:

Stefi tu nu vezi k e rasa pinscher german?rolling on the floor) Hei, da nu seamana nici unu cu catelusu tau de acasa straight face infine.eu nu stiam ca ai 1 catel asemanator cu ala...dar ia niste nume: Totosel,Pufy,Artemis,Dodo,Dodolici,Rocky,Alberto,Chaos, Gogu(:]]), Jack...si mai cauta nume de caini pe googlewinking

| Tzitzi12 explică (pentru HappyDay):

Uite că am avut acel câine. Bella a venit mai tarziu, atunci cand mi.a trimis.o prietena mea. Am avut doar grijă de acel câine numai acum. Nero.