| LeTeodoraAndreea a întrebat:

Am un catel de 3 luni malamut de alaska cu ciobanesc german. E in poza de profil.Ma cam supara faptul ca are urechile imense, nu are par lung si coada ei este mare.De la malamutul de alaska sigur a luat masca ochii si culoarea.De la ciobanesc urechile si coada. Vreau un sfat:se face mare? va avea par lung? i se reidica urechile? orce sfat e f bun.

Răspuns Câştigător
| αиtoиíкα a răspuns:

Ambele rase sunt de talie medie spre mare asa ca cam asa va fi.Parul ambelor rase este mediu si des[nu lung], iar urechile i se vor ridica pentru ca ambele rase au urechi ridicate.Nu ii atinge urechile caci nu i se vor ridica. Daca vrei mai multe sfaturi intra pe ID antonica_sckumpica@yahoo.com Sper ca te'am ajutatbig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Dacă îţi iubesti căţelul, toate astea nu contează! Proporţiile corpului se schimbă cu vârsta, mai toţi căţeii sunt "urecheaţi" când sunt mici. Sper că nu te gândeşti să mutilezi bietul animal...
Dacă vrei o ocupaţie plăcută pentru timpul liber, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/