| Kidd a întrebat:

happy Am un pekinez si am vazut ca tot se linge pe labuta. In locul acela i. a cazut parul si parca e mai rosu. Anul trecut se intamplase la fel.
Eu cred ca s. a lovit dar de anul trecut trebuia sa.si revina.straight face
Cineva mi-a zis ca e o boala. care poate sa fie de la mancare. Deci ce credeti? Mersi multstraight face

Răspuns Câştigător
| AlexaS a răspuns:

Si eu am aceeasi problema dar cu pisica mea si eu am intrebat la magazinul de unde ii iau de mancare si mi-a spus ca sunt mai multe cauze de la mancare sau de la purici chiar daca nu are ea daca sta pe langa cineva care are in fine e o boala de piele ar trebui sa mergi cu el la veterinar sa iti dea un unguent sau pastile
gasesti mai multe date aici
http://www.eva.ro/......-5915.html