| Ivan_Larisa_Larik_1985 a întrebat:

Dati-mi va rog un nume de cățel (e baiat) de rasa shar pei

funda

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

-Bumy
-dwmy
-Gumita
-Rex
-Pongo
-Max
-Pufi
-Boby
-Roby
-Dextar
Funda?

6 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

O prietena are un shar-pei pe care iol cheama Thor si prin parc am dat de un shar-pei pe care il chema Shar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te atenta la catel.Din ce vezi la el, din el, din miscari, stare sufleteasa etc, singur iti va spune cum il cheama. Nu poti sa te gandesti la un nume de caine pur si simplu. Uitandu-te atenta la el si observandu-l, iti va veni in minte un nume care sigur ii va placea si lui cand va fi strigat.

| Singlewolf a răspuns:

Reisin e mai bun...

| laurica2003 a răspuns:

Bichon, Ariston, Barney, Calloway,Edgar,Handsome, Jekyll, Newton, Wallace. Sau nume romanesti Paul, Felix, Laur, Pufi, etc. sper ca ti-am fost de ajutor!

| Dari2001 a răspuns:

Rex
Funda?

| sorinrulz33 a răspuns:

Poti sa-i pui Sharpy daca vrei. happy