| GellaNella a întrebat:

Buna, Buna!

Am gripa si trebuie sa stau acasa, insa nu stiu ce sa mai fac. Filme am vazut, de citit am citit, de telefon, calculator m-am saturat. Efectiv chiar nu mai stiu ce sa mai fac sa nu mor de plictiseala. Voi ce idei aveti? Nu pot chema pe nimeni la mine pentru ca nu vreau sa dau si altora.

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Ai putea sa-ti faci temele ca sa nu ai mult de recuperat cand te intorci la scoala. In plus, ai timp sa citesti lectura suplimentara.