| Lαrisα a întrebat:

Deci mor de plictiseala! laughing Tot ce am facut de cand am intrat in vacanta a fost sa stau pe site-ul asta sau sa ma uit la anime-uri. Azi am vazut deja 10 episoade si m-as uita in continuare. rolling on the floor Chiar nu stiu ce sa fac. Aveti voi niste sugestii? Vreau cat mai multe idei. big grin

22 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

O plimbare cu bicicleta cu prieteni.

| Ashadow a răspuns:

Hm...ce anime?

| suităr a răspuns:

Bun venit in lumea mea.

| Seducatorul a răspuns:

Poti sa te masturbezi cat vrei!

| LordBolton a răspuns (pentru Seducatorul):

Eu am level 69 tu cat ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am mers pe malul marii si am incercat sa scriu, ca poetii, dar a iesit un mare ca*at pentru ca virgula caietul meu a ajuns in apa.
Incearca si tu.
Asa n-as mai fi singura.

| Lαrisα explică (pentru anonim_4396):

O sa incerc atunci cand o sa merg la mare, dar acum ce sa fac? sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lαrisα):

Ia-ti o piscina gonflabila si pretinde ca aia e marea smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa farse vecinilor!
Infasoara-le casa in hartie igienica
Fa farse la telefon
pentru mai multe idei apeleaza la desenele animat.Ce-i cu Andy

| AtsukoKure a răspuns:

Exact acelasi lucru mi se intampla si miesad
Pai, catarate pe bloc si striga:,, Sunt Oama-Pagangen''

| Weedier a răspuns:

Păăi,eu acum aş fi pe afară dacă n-aş avea tel`u confiscat. crying De 4 zile mă tot rog de tata să mi-l dea şi-i zic ' Tati, promit că n-o să mai plec din faţa blocului NEVEEER.'
Şi totuşi, e imun.
Voi aţi rezista la o asemenea pufoşhenie ca mine?
Ce să mai faaaac? crying
Mi-e dor de el. :'(

| Hakuouki a răspuns (pentru Weedier):

In general fierb "pufosheniile" (scuze, nu am ş sa-l pot folosii) deci, nu nu pot rezista.
Telefonul e prietenul tau cu care iesi sa inteleg? Iti poti da in judecata, tatal pentru rapire si sechestrare de prieteni, atunci sa-l vezi cat e de smecher.

| Weedier a răspuns (pentru Hakuouki):

Aşa e, telefonul e unul dintre prietenii cu care ies.
De fapt, e singurul prieten care mă urmează peste tot.
Deci, dăă.

| Etelca a răspuns:

Ieeesi cu prieteni big grin

| TheWalker11 a răspuns:

Pai pot sa te plictisesti mai tare straight face ca mine smug.

| styaos a răspuns:

N-ai viaţă socială?
Nici eu, dar nu mă fac de râs spunând asta pe net.
Ups!

| Seducatorul a răspuns (pentru styaos):

laughingBine ca n-ai spus-o!

| styaos a răspuns (pentru Seducatorul):

Uh, da.

| ℓανιηια a răspuns:

Sa iesim in parc. Si eu ma plictisesc

| leFunnyDuck a răspuns:

O laba. insa daca esti fata va fi greu. Eu mereu merg la tara in vacanta si ma distrez de minune. Ia lectii de ceva fa un sport(nu laba) citeste o carte (NO WAY) Uita-te la anime si dormi asa e bine. bucura-te de vacanta in felu tau

| smek3r a răspuns:

Citeste o carte.

| Lαrisα explică (pentru smek3r):

Citesc, da' nu atunci cand sunt plictisita ca ma plictisesc si mai rau. laughing