| mazian321 a întrebat:

Cainele meu si-a spart capul...Iar dupa un timp s-a infectat acolo unde sia spart capul si acum ii este foarte rau, dardaie, nu vrea sa manance etc. ce sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Il duci la un veterinar daca vrei sa mai supravietuiasca si sa nu se mai chinuie. Iti dai seama ca il doare si pe el, trebuie un calmant si un antibiotic, poate operatie daca e mai grav. Du-l la veterinar!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xRainyDay a răspuns:

Du-l la veterinar.
S-ar putea ca din cauza loviturii, să ii fi afectat creierulwinking. Mai precis, în ce s-a lovit?

| mazian321 explică (pentru xRainyDay):

Pai s-a lovit in centrul capului ma rog aproape de gat

| xRainyDay a răspuns (pentru mazian321):

Du-l la veterinar!

| munkeyfunkey a răspuns:

Du-l neaparat la un veterinar! Se poate infeecta si mai rau si sa moara!