| Ashley0 a întrebat:

Care sunt principalele echipamente daca vreau sa incep sa dresez un cal? Sa, patura de sa si capastru cu zabala?
Si unde pot gasi ceva de calitate dar nu prea scump? Un site ceva? big grin
Va rog sa ma ajutati. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Horse shop.ro/decathlon.ro/equitana.ro.

1 răspuns:
| AtateaConditii a răspuns:

Șa, pătură, darlogi, capastru cu zabala, un bici, un ștreang sau cum se zicelaughing ca sa il alergi in cerc, e bine sa pui tot echipamentul sa se invete cu el si cand l-ai obosit te poti pune pe el sa ii vezi reactiile.winking