| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un pui de rotweiler la noi in Romania? Cat costa cursul total de drsaj pentru acesta? E adevarat ca la 5 ani turbeaza?

8 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

1-intre 400 si 2000 lei.2-poate sa ajunga si 600 euro.3-nu este adevarat, sunt doar povesti.

| PiTbuLuL a răspuns:

Sall eu am 2 pitbuli americani terieri si un rottweiler talie mare.Am dat pe rottweiler 7 milioane find talie mare iar talie mica este 400-600 lei.La dresaj nu l-am dat dar am auzit ca costa 300 euro curs total de dresaj nu-s sigur da asa am auzit.Si prostia cu 5 ani este o mare minciuna raspandita de dobitoci sunt caini loiali si foarte iubitori sa nu crezi prostiile alea.

| CherNadya a răspuns (pentru PiTbuLuL):

Deci imi recomanzi un caine de rasa rotweiler? Multumesc mult de raspuns!

| PiTbuLuL a răspuns (pentru CherNadya):

Da sunt foarte frumosi si loiali si nai idee ce te distrezi cu ei.

| cristina6713 a răspuns:

Un pui costa in jur de6-12 milioane, sa nu crezi in zvonurile care spun ca turbeaza, nu este adevarat! Bafta!

| dEIANNN a răspuns:

Da e adevarat din pacat ca turbeaza ca ise micsoreaza cutia craniana! costa in jur de 350-400 RON funda

| alexandru2013sergiu a răspuns:

Un pui rottweiler incepe de la 300 lei dar tine cont si de varsta.
Nu este adevarat ca turbeaza, sa nu le crezi eu sunt crescator de caini si de cai momentan am 8 caini din rasa rottweiler dintre care 3 au trecut peste 9 ani si nu au turbat!winking