| Alinna20 a întrebat:

Ce animal de casa as putea sa imi iau in afara de catelus,pisica,hamster, papagal, pisica? Funditaa.

21 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Porcusor de gineea, sticleti, iepuri de casa, sau poate te atrag pestii.

| florentina_9904 a răspuns:

Buna! peste, iepure, sarpe, broasca testoasa sau am vazut in magazin soparle sao o maimutica mica dgraguta succes!

| untu a răspuns:

O pereche de canari sau o pereche de perusi sau o pereche de sticlete sau un acvariu cu pesti exotici si colorati sau o pereche de prepelita!

| AtateaConditii a răspuns:

Broasca testoasa, sarpe( desi nu e de casa) da se tin intr-un acvariu, porumbei, arici, in fine nu mai exista alte animale de companie in afara de cele enumerate de tine, deci tu vrei animale mai salbatice decat cele domestice.

| Alinna20 explică (pentru AtateaConditii):

Nu vreau mai salbatice... Doar ca pe cele enumerate le am deja big grinhappy

| AtateaConditii a răspuns (pentru Alinna20):

Ti-as mai spune cateva animale de casa dar nu cred ca ai conditiile necesare sa le cresti cum ar fi: cal, vaca, oi, porci de guineea chiar, iepuri, poate si niste gandacilaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Şarpe,iepurş,broască ţestoasă, peşti.
Te pup!

| octha a răspuns:

Daca nmu vrei caine pisica, etc eu zic sa-ti iei asa, un serpisor..sau daca nu iti poti lua un prieten care sa o faca pea "bou"laughing. glumesc

| CEstLaVie a răspuns:

O gaina (cam asta e ultima moda)

| qMoonShine a răspuns:

Pai Iepurele happy Testoasa mica mica : )

| alexadeea a răspuns:

Ai zis de doua ori pisicalaughing Oricum chiar daca nu vrei catel, eu iti zic totusi sa iei unul pentru ca el e cel mai jucaus dintre totihappy.

| Alinna20 explică (pentru alexadeea):

Stiu. Am deja catel

| alexadeea a răspuns:

Daca ai deja nu mai ai ce sa iei decat un acvariu cu pesti coloratilaughing

| alexadeea a răspuns:

Dar daca ai deja toate animalele posibile atunci pentru ce intrebilaughing? I-a si tu. Porcusor de guineealaughing

| sindromforyou a răspuns:

O iguana

| vladutz333 a răspuns:

Broasca testoasa, o colonie de frunici, o soparla mica laughing

| Ilusi00n a răspuns:

Desi am zis ca animalul meu preferat este barbatul...totusi,eu as opta pentru un sarpeeee laughing)

| Ilusi00n a răspuns:

Ce zici de un porc atunci? laughing)

| Anon1mAnon1m a răspuns:

Crocodil

| kupydon a răspuns:

Ia-ti o gaina ....ca tot e la moda