| cuticaadrian2 a întrebat:

Buna
Ce ati alege: porcusor de guineea sau iepre pitic?
De ce? Argumentati
Funda

13 răspunsuri:
| bianca_7396 a răspuns:

Iepurele pitic e ma dragut dar e mai greu de ingrijit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iepure pitic ca-i mai simpatic.

| Lionsgate a răspuns:

Ieoure pitic, porcusoru de guinea pute.

Răspuns utilizator avertizat
| LuMix a răspuns:

Porcusor de guinea pentru ca e mai usor de sa te ocupi cu el.

| Jee354 a răspuns:

Porcusor de guineea.Pentru ca sunt mai grasuti si te ocupi mai usor de ei.Iti este drag de aman doi dar mie mi se pare mai dragut porcusorul de guineea si cred ca oricine ar vrea unul.big grin Sper ca te-am ajutat. Funda?happy

| psica a răspuns:

Iepure pitic pentru ca sunt draguți și stau la mângâiat pe când porcușori de guineea sunt fricoși.

| Roxy5199 a răspuns:

Porcusor d guineea sunt mai draguti mai isteti si mai activi decat iepuri pitici.
funda?

| Biuta95 a răspuns:

Eu cred ca iepure pitic, pentru ca credmca miroase mai putin.din punctul meu de vedere, e mai bun smotocit.
Si e si mult mai dulce cu urechiusele acelea mari.laughing
Eu zic ca iepurila e mai sweet.
Cu toate ca:
Si porcusorul de guineea este sweet.unu' d'asta am vazut la bff a mea love struck..eu una as alege un iepuras.love struck cu boticul ala mic al lui... kiss
PS. Ai grija sa te documentezi mult inainte de a til cumpara. Ti.o spun din propria-mi experienta..eram extrem de pornita sa imi iau Beagle ( daca te uiti la intrebarile mele, o sa vezi ca cateva dintre ele sunt despre rasa Beagle pe care o ador ) dar bine ca mi-a deschis Dumnezeu ochii - sa zic asa - prin parintii mei. Iar dupa am stat si am inceput sa o iau incetisor. Si am ajuns la concluzia ca nu am timp sa am grija de un catel actual.
PS2: nu vreau sa te descurajez. Apropo, ai grija sa ii faci vaccinul..ca sa nu aiba sau sa nu ia diferite boli.
Inca odata: eu aleg iepurasul. Sa te bucuri de el/ea, orice ar fi.
Mult succes in alegerea ta kiss

| cuticaadrian2 explică:

Cred ca aleg iepure, daca ar fi dupa mine le-as lua pe amandoua laughing

| Biuta95 a răspuns (pentru cuticaadrian2):

Eu zic ca iepurasul e mai jucaus...e mai activ. Si nici NU PUTE in comparatie cu porcul de guineea.
PS. Ziceai ca dai funda :d

| DraghiciStefania a răspuns:

Eu as alege iepurele pitic pentru ca e mai jucaus.

| DraghiciStefania a răspuns:

Eu asi zice iepurele pitic daca il ti in cusca el e mai jucaus decat porcusor de guinea. Sper ca te-am ajutat! Funda?