| XoXoChiqy a întrebat:

Ce ati alege porc sau porcusor de guineea? Motiva-ti raspunsul!

Răspuns Câştigător
| Patty_6072 a răspuns:

Un catelus... traieste mult, si e un adevarat prieten

9 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Porcusor de guineealove strucklove struck

| Psihiatra a răspuns:

Porc, adica porc din acela care traieste in cotet? confused Cred ca asi alege porcul. E folositor de craciun laughing. Porcusorii de guineea sunt simpatici, dar au un miros greu de suportat, fac multa mizerie si exita pericolul de a scapa si roade peretii

| aLdu a răspuns:

Porcusor de guineealove struck.Am sh` eu unuullove struck. E duulsheeeelove struck

| hax0r a răspuns:

Porc sa fie. Din rozatoare nu fac friptura ca-mi distrug gramatica intestinala de Doamne feri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing de la un porc la un porcusor de guineea e cale lunga. Cam cum ar fi de la tantar la armasar.
Bafta

| anDa a răspuns:

Porcusorul de guineea. Sunt niste animale de companie adorabile si nu necesita foarte mult spatiu. Aprovizionarea este simpla.

| adrianajollie a răspuns:

Porcusor de guineea
laughing ce pnm sa fac cu porcu` laughing ingrasa daca l mananci tongue
macar ala de guineea e simpatic

| Alina1209 a răspuns:

Porcusor de guineea. De ce? Pai e mic, dragut si scuuump si asa de pufoss :X:X:X si iti tine de companiee happy

| OoxXxoO a răspuns:

Porcusor de guineea pentru ca is dragalashi si mai tarziu se vor atasa de thu ca si o pisika