| Biia_5660 a întrebat:

Ce Credeti despre rasa de caine Akita American?
Cel mai bun raspuns. primeste Funda ~!

Răspuns Câştigător
| Deeutzica a răspuns:

Cred ca este cel mai bun caine care s-ar putea exista vreodata mai ales pui cand se nasc sunt atat de draguti mai ales cateodata arata ca un buldog intelegi ce spun daca imi dai funda iti dau si eu funda la intrebarea mea tot despre catei ai inteles

1 răspuns:
| DoDo a răspuns:

Nu conteaza ce parere am toate rasele si toate animalele sun speciale in felul lor ele nu se cunosc dupa frumusete ci dupa inima si fundita nu valoreaza nimic intradev-ar este o rasa draguta insa.Eu am alte preferinte toate animalele sunt simpatice in felul lor ei nu se compara fiecare este speciala