| anonim_4396 a întrebat:

Cine a purtat aparat dentar mobil sa-mi zica si mie cat timp trebuie sa-l port tinand cont ca am doar 4 sarme care stau pe maselele de sus?

3 răspunsuri:
| dididiana a răspuns:

Pai eu am avut 6 sarme si am stat cu el 1 an si jumatate deci tu cred ca stai vreo 2 ani si jumatate big grin

| ElenaGilb3rt a răspuns:

Eu port fix dar la nici unul nu-ti da un timp anume de la inceput. Depinde cum evolueaza dintii. Nici la mine nu se stie cat il mai port depinde cum mi se aranjeaza!

| teop a răspuns:

Depinde de cat de ru arata sau catde mica(mare este problema. in general trewbuie sa stai 1-2. ani