| Annaanne491 a întrebat:

big grin Mi-am luat doua broscute testoase cu tample galbene cam de o luna.Sunt inca pui, si au carapacea moale la coada.Vanzatoarea mi-a spus ca e normal pana cres, dar una dintre broscute are carapacea moale peste tot pe margine si nu mananca deloc de ceva timp.La inceput a mancat, dar acum refuza orice mancare si pare foarte slaba fata de cealalta.Doarme mai tot timpul si cand o iau in mana i ia ceva timp sa deschida ochii. Ce ar trebui sa fac?

Va rog raspuns urgent!

3 răspunsuri:
| Unniique a răspuns:

Pot fi bolnave, du-le la veterinar!

| stefanAbG a răspuns:

Este grav :| Cred ca are o boala ceva. Mai bine o duci la veterinar cat mai rapid! http://www.testoase.go.ro/files/bolile_si_combaterea_lor.htm

Bafta!

| AndreiPop933 a răspuns:

Du-te imediat la veterinar! Se poate sa fie bolnava! Si eu am broasca testoasa dar nu a patit nimic...Sincer cred ca ii e prea foame, musca tot ce prinde! Pote te ajuta asta http://www.testoase.go.ro/files/bolile_si_combaterea_lor.htm?