| oceanfreshair a întrebat:

Deci eu impreuna cu niste colege am vrea sa ne facem o trupa de dans la scoala:X:Xam primit acordul dirigintei dar nu prea stim unde sa repetam...noi neam gandit k ar fi bine in sala de sport... voi ce credeti?happy P. S:ziceti-mi si mie un nume de trupa(suntem doar fetewinking )

Răspuns Câştigător
| Raluka121 a răspuns:

Este o idee foarte buna inspecial daca aveti spatiu ca sa puteti repeta si numele trupei eu m-am gandit ca ar merge White angels. Iti urez bafta!

2 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Binehappy eu cred ca e o idee fff buna sa repetati in sala de sport dar e nevoie de acordul directoarei pentru trupa voastrahappy si legat de nume m-am andit la The Golden Girlshappy ce spui de asta?happyplz anunta-ma cum mergehappy

| Copiluuu a răspuns:

Nume:
1. Dance you
2. Heard Broken
3. Dream

Si e o idee super sa repetati in sala de sport. si la noi fetele din scoala tot in sala de sport repetawinking bafta :*