| Boomzz2012 a întrebat:

Dupa cat timp poti sa scot afara la plimbare un caine bichon al meu are aproape 8 saptamanii?

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Dupa ce ii termini de facut toate vaccinurile.Pana atunci este f sensibil si poate lua orice boala.Deci, cand se termina vaccinurile si rapelurile de la cabinet de facut atunci il poti scoate afara.Pana atunci doar in brate si f putin timp

3 răspunsuri:
| Aymris a răspuns:

Cam dupa 8 saptamani dar nu iesi cu el decat 10 minute cat sa'si faca nevoile tongue fundita?

| CherryPau a răspuns:

Pai cam 20 de minute sau as ceva! Dar de fiecare data cat vrea el (daca vrea mai putin)!happyhappybig grin

| Kraxy a răspuns:

Pai dupa o ora sau 50 minute cam asa bineinteles daca vreawinking