| anonim_4396 a întrebat:

La imperecherea cainilor de rasa Yorkshire, masculul trebuie sa fie neaparat mai mic decat femela? Am auzit ca pot aparea complicatii daca e mai mare (in marime, nu la ani).

Răspuns Câştigător
| CoCoPitikA a răspuns:

Nu, nu este nici o problema! Prietena are o catelusa bichon cu pechinez, are 3 ani si a imperecheat`o cu un westy au esit 4 puisori sanatosi si superbi:X ea era mult mai mica decat westy`ulwinking deci eu iti "recomand" ca nu e nici o problema!

5 răspunsuri:
| deny a răspuns:

De parca ar naste masculul...nu femelalaughing...nu,nu conteaza.

| PiTbuLuL a răspuns:

Nu nu trebuie oleaca mai mare dar nu foarte ca-ci atunci cand fata pui sunt prea mari si ea mica si poate muri cu fatul in ea.Sa ai grija sa nu se imperecheze cu vreun mascul de ala mare.Sall! Succes!

| BiancaAlecsandra a răspuns:

Nu trebuie sa fie decat maxim cu o palma mai mare caci daca e mai mare apar complicatii

| BarOsanu99 a răspuns:

Nu trebuie sa fie mai mic nu conteaza...
BFT!

| Tatyanutza a răspuns:

---Câștigi bani de acasă!---
Apasă link-ul acesta http://www.viespar.ro/? reff=c1af5b6e7a2fd9df9424994bed3d913d și hai să facem echipă. Câștigi bani din click-uri, like-uri, comentarii, etc.
Pas 1: Îți faci un cont GRATUIT
Pas 2: Îți alegi ce task-uri doresti să rezolvi
Pas 3: Rezolvi task-urile și primești bani
Plata se face prin PayPal...Succes!