| ana01 a întrebat:

Buna lume! Am o problema destul de mare... bine nu e foarte mare! Daca imi puteti spune niste rase de caini -de talie mica, ca o sa-mi iau unul! Dar sa nu-mi spuneti rasele : bishon yorkshire terrier sau pekinez ca le stiu! Dau funda! Pa!

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

Adoptiicaini.ro

2 răspunsuri:
| debarba a răspuns:

Incearca

Affenpinscher
alopekis
caniche pitic
buldog francez
Cavalier King Charles Spaniel
chihuahua
Pinscher pitic - mini doberman
Schnauzer Pitic
pomeranian
teckel

ar mai fi.
In toata lumea sunt peste 400 rase de caini. ai de unde alege
Spor

| Ukka96 a răspuns:

Dau eu o catelusa in varsta de 1 an. Talie mica. Rasa chichuahua cu teckel. Este draguta si ff jucausa. Vreau sa o dau cu 2-3 milioane