| ςเєl a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati. Stau in Arad. M-ar interesa sa cumpar un caine de talie mica. M`ar interesa oricare dintr`e aceste rase: Bichon Maltez, Bichon Bolognese, Chiar si un Canis, dar cel mai preferabil, as avea foarte mare nevoie de un Yorkshire Terrier. daca puteti sa imi spuneti anumite magazine, si pretul lor v-as fi recunoscatoare. ~FUNDA~

Răspuns Câştigător
| JustInCase_1628 a răspuns:

Nu iti recomand sa cumperi un caine din pet shop, targ, magazin...majoritatea sunt bolnavi, nu sunt vaccinati la zi si nu poti fi sigura de puritatea rasei. Un caine iti va fi companion pentru cel putin 10 ani, alege sa il cumperi de la o canisa, cu pedigree. Inainte sa cumperi puiul, ii poti vedea parintii, poti vedea in ce mediu s-a nascut si a crescut pana la momentul respectiv, dupa achizitionare, crescatorul te va ajuta cu sfaturi cand vei avea nevoie. Canisa Hello Yorkies se afla in Arad, aici ai datele lor de contact http://helloyorkies.ro/contact/, suna sau trimite-le un e-mail si ei te vor lamuri.

1 răspuns:
| dacin a răspuns:

Daca anuntul tau mai este valabil, poti intra pe id-ul de mess dacin_home unde iti pot arata live cu webcamul familia noastra de bichonei; parintii si puiutii. Puii sunt nascuti in curul lunii iulie a.c., au 2 vaccinuri facute, sunt deparazitati, microcipati si cu pasaport international. Parintii sunt cu pedigree. Suntem din Oradea si asiguram transportul in judetele limitrofe. Pretul unui puisor este de 200 de euro. O seara buna in continuare!