| Ramo137 a întrebat:

ma poate ajuta cineva sa gasesc un catelus?
vreau sa adopt un catel fata/baiat, nu conteaza
mai vreau sa stiu daca este de rasa sau nu, sanatos sau daca are ceva... stau la curte in bucuresti colentina, mersu muuuuuult
funda

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te acolo unde aduna caini de pe strada si poate au unu mic, il iei gratuit (banuiesc) ii faci o baie si-l ingrijesti bine.

| EvangelineLovin a răspuns:

Da, ce au spus ei doi, sau poti sa cauti pe adoptiicaini.ro, sut catei abandonati sau salvati de alti oameni care au grija de ei si ii ofera spre adoptie.

| AlexCrb a răspuns:

Ia si tu unul de pe strada. Comunitarii au o imunitate superioara. Eu am facut la fel, acum cand am crescut am o bijuterie de caine si frumos, si destept si cuminte. happy Poti sa incerci si cum a zis Spetznaz.

| andreea47 a răspuns:

Eu am 4 carelusi 2 fetite si 2 baietei de 1 luna metis de pekinez cu papilon cu totii sanatosi. daca esti interesata aici e ID meu pentru poze ale parintilor catelusilor si ale acestora + mai multe detalii cantacteaza-ma pe ID oricand

| Ramo137 explică (pentru andreea47):

Nu multumesc, tocmai ne-am luat un labrador negru. oricum mersi happy

| andreea47 a răspuns:

Scuze am uitat sa dau ID andreea_elena47 si sa-ti spun ca sunt gratis