| mihaitacelmare a întrebat:

Buna mi-am luat doua broaste testoase pui intr-un acvariu de vreo 50 l amenajat foarte frumos cu pluta cu tot ce are nevoie. Vreau sa stiu cam la cat timp trebuie sa le hranesc?

2 răspunsuri:
| DenisH a răspuns:

Pai le hranesti in fiecare zi, depinde de care e de uscat, de apa. Oricum amandoua tebuie hranite in fiecare zi cat vor.Euj am avut una de apa si ii dadeam viermi, pesti uscati in fiecare zi, si cand mergeam pe la pescuit ii dadeam si pesti vi. Bafta!

| FlippyFlippy a răspuns:

Daca le cumperi pesti albi trebuie sa le dai de dimineata cand te trezesti unul la fiecare si noaptea