| AndreeaaaaaaSiiaaaaa a întrebat:

Buna oara imi puteti spune de ce i-a cazut pisicii mele parul din zona burtii?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parul poate cadea din cauza dietei pe care pisica o mananca zilnic, fara vitaminele si proteina (carnea) vitala sanatatii ei.
O pisica sanatoasa are blana bogata si lucioasa.
O pisica bolnava, are blaja jigarita, pe alocuri cazuta samd.

| sammie a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la un veterinar.

| Mihai0101 a răspuns:

Motanului meu i-a cazut blana de pe spate si coada din cauza unui parazit i-am dat ceva medicamente date de medicul veterinar si ia trecut in decurs de o luna si ceva

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Va trebui sa mergeti la veterinar, posibil sa aiba o micoza (ciuperca).