| rocafelixflorian a întrebat:

ofer spre adoptie metis labrador are 9 luni este baiat si fff ascultator nu il mai pot tine deoarece ma mut, sunt din brasov cine este interesat ai pot oferi si poze si detalii, predare in Brasov pentru detalii id meu de mess bartoldi4ever@yahoo.com

1 răspuns:
| viorelleu a răspuns:

Ce pacat ca eu nu pot ca plec in Italia saptamana viitoare! dar ironia sortii a fost ca azi mi-a murit catelul de aproape 9 luni si nu stiu de ce? sint in doliu,am si plins sa stiu ca acum locul e gol prin curte, un loc pustiu! maine il ingrop! ca pe o pers umana! si o sa dau mancare la alti caini de pomana! credeti-ma, nu va doresc la nimeni asa ceva! imi cer scuze pentru raspuns dar la vara cind ma intorc sper sa gasesc o oferta asemanatoare chiar si in constanta! ma duc si adopt chiar si alata rasa mai proasta